Program Indywidualnego Kształcenia

Program indywidualnego kształcenia PIK 2.1

Multimedialne, interaktywne, indywidualne kształcenie inwestorów online

PIK 2.1

Chcesz dokonać ważnych zmian już w pierwszych tygodniach kształcenia i zacząć zarabiać bez poszukiwania obcych strategii?

Potrafisz organizować biznes inwestycyjny

Wiesz, jak działać skutecznie w handlu

Efektywnie wykorzystujesz swoją strategię

Realizujesz swoje cele w życiu i biznesie

Tak może wyglądać Twoja przyszłość po programie kształcenia inwestorów

Dlaczego warto się kształcić?

Pewnie zastanawiasz się, jaki jest sens kupować program kształcenia inwestora, skoro jest wiele prostych szkoleń z gotową strategią z udowodnioną skutecznością.

Zobacz, cały biznes szkoleniowy opiera się na uczeniu gotowej, konkretnej strategii, którą zarabia konkretna osoba, posiadająca specyficzne cechy, emocje, zdobytą wiedzę i doświadczenie w swój niepowtarzalny sposób. Czy Ty jesteś tą osobą? Czy ta strategia uwzględnia Twoją osobowość, Twoje emocje, wiedzę i doświadczenie?

Chyba łatwiej jest budować swoją najlepszą strategię, kształcąc w sobie jednocześnie cechy i umiejętności do jej skutecznego oraz efektywnego stosowania.

Oto kilka najważniejszych powodów

Gotowa strategia zmusza Cię do bycia tu i teraz i nie uwzględnia Twoich potrzeb oraz predyspozycji, zmusza Cię, a przecież chodzi Ci o niezależność.

Inwestor bez wykształcenia to jak najlepszy trener, który nigdy nie grał w piłkę. Wie co i jak, ale w praktyce niewiele potrafi. Brak wytrenowania, a emocje go zjadają.

Dobra strategia to jak Twój przyjaciel. Zawsze będzie wiernie Ci służyć, będzie wskazywać najlepsze miejsca handlu, które Tobie odpowiadają.

Dobrze wykształcony inwestor potrafi zarządzać sobą, swoim biznesem, swoim życiem osobistym i lepiej realizuje cele. Dobre kształcenie zmieni Cię. Spodziewaj się innego lepszego życia.

Uzyskasz największe korzyści jeśli:

każdego dnia, na myśl, że musisz zrobić jakąś analizę i jakiś handel, a właściwie nie wiesz, co masz zrobić, czujesz zniechęcenie i zmęczenie.

przez ten handel zaniedbujesz obowiązki rodzinne, w pracy masz problemy z koncentracją, a pieniądze znikają z konta jak śnieg w maju.

jakoś udaje Ci się utrzymać stan konta, ale mijają miesiące, a może lata, a Ty wciąż tracisz trudno wypracowane zyski.

jesteś kompletnym nowicjuszem i chcesz zacząć od razu dobrze, ucząc się właściwych nawyków, prawidłowej organizacji handlu, dyscypliny, konsekwencji i odwagi.

potrzebujesz wsparcia, motywacji i kontroli swojego działania, bo ogólnie to wiesz co i jak, ale samemu jest Ci ciężko poukładać cały ten handel.

jesteś już gotowy, po przejściach z handlem i chcesz jeszcze raz zacząć tak, jak należy, rozwijać się, tworzyć własną strategię pod okiem mentora.

Czym jest program indywidualnego kształcenia PIK 2.1?

 • Dotarcie do ludzi spragnionych edukacji na najwyższym poziomie w dowolne miejsce na Ziemi – to tylko sprawa wyobraźni. Mamy już niezbędną wiedzę, doświadczenie i wprawę, żeby przyciągnąć ludzi i nawiązać z nimi kontakt. Mamy też technologię. Potrzebna nam jeszcze całościowa wizja, która wskazywałaby, jak to wszystko wprowadzić w życie.

  Prof. Gajaraj Dhanarajan

Ewolucja programu indywidualnego kształcenia

Obecna edycja jest kolejną odsłoną bazowego programu kształcenia inwestorów powstałą w 2011 roku po wieloletnich przygotowaniach. Moje pierwsze wyobrażenia o przekształcaniu nieświadomych graczy w profesjonalnych inwestorów i traderów rynków finansowych zmierzyły się z trudną rzeczywistością.

Z dużą jednak determinacją badałem, analizowałem i układałem program na miarę wielkich marzeń o profesjonalnym prowadzeniu biznesu inwestycyjnego. Od niepewności do przekonania, że program kształcenia działa i przynosi korzyści jego uczestnikom, czego dowodem są zadowoleni i zarabiający moi uczniowie.

Program indywidualnego kształcenia inwestorów

Zarządzanie kształceniem

Program jest indywidualną ścieżką rozwoju, dlatego od Ciebie zależy, jak szybko zaczniesz pod moją opieką naprawdę zarabiać. Dwa lata temu jeden z uczestników, menedżer i członek zarządu dużej firmy w Polsce już po trzech miesiącach nauki podjął decyzję o zawodowym zarabianiu na rynkach finansowych. Po 6 miesiącach zaczął regularnie zarabiać na miarę swoich potrzeb.

Program indywidualnego kształcenia to poważne przedsięwzięcie dla poważnych i odważnych ludzi. Do dyspozycji otrzymujesz platformę szkoleniową z zasobami edukacyjnymi, projekt menadżer do zarządzania kształceniem oraz szkolenie do budowy Twojej biznesowej strategii handlu.

Program indywidualnego kształcenia PIK 2.1

Wiedza i praktyczne doskonalenie

Aby ułatwić Ci naukę i rozwój przygotowałem różne formy lekcji, ćwiczeń oraz formularzy interaktywnych. Fundamentem rozwoju jest jednak kontakt z mentorem i praktyczne zajęcia z zakresu analizy ceny, systemu zarządzania, organizacji handlu, prowadzenia biznesu, zmiany postaw i budowanie nowych nawyków profesjonalnego inwestora.

Tok zajęć ustalany jest indywidualnie z mentorem, żeby umiejętnie wkomponować go w Twoje życie osobiste i zawodowe. Proces kształcenia jest elastyczny i uwzględnia Twoje możliwości czasowe oraz Twój sposób pracy. Celem jest dobre wykształcenie Ciebie na profesjonalnego zarabiającego inwestora.

Program indywidualnego kształcenia PIK 2.1

Nauczysz się jak:

dobrze organizować zadania z korzyścią dla Ciebie, Twoich najbliższych oraz biznesu,

koncentrować się na dobrym wykonywaniu czynności w handlu, tak aby wyniki były najlepsze,

być zdyscyplinowanym, konsekwentnym i odważnym w prowadzeniu handlu,

skutecznie i efektywnie wykorzystywać swoją najlepszą strategię biznesową w praktyce,

tworzyć biznes inwestycyjny, który może być Twoim głównym źródłem dochodów,

zadbać o swój rozwój osobisty i zawodowy, tak aby zwiększyć potencjał osiągania celów.

Przykładowa lekcja programu indywidualnego kształcenia:

Czy jest inna droga?

Oczywiście, że jest! Samodzielnie uczyłem się i przetrwałem prawie 30 lat w tym biznesie.

Możesz tak jak ja i wielu innych, poszukiwać swojej drogi do najlepszej strategii handlu, tracąc mnóstwo czasu, pieniędzy i zdrowia, bez gwarancji sukcesu. Ja chciałem przejść tak trudną drogę, aby posiąść wiedzę i umiejętności szersze niż tylko zarabianie w handlu. A Ty?

Postanowiłem podzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłem w prawie 100 tysiącach rzeczywistych transakcji. Program indywidualnego kształcenia to sprawdzony przez setki indywidualnych uczestników w dziesięcioletniej jego historii.

Kilka historii moich uczniów​

 • Zdecydowałem się na program indywidualnego kształcenia. Po kilku tygodniach poznałem, co znaczy ciężka praca nad zdobytą wiedzą i nad sobą. Obowiązki w programie i brak czasu można pogodzić tylko regularnymi działaniami. Poznajemy swoje wady i zalety. Za wszelką cenę trzeba pracować nad naszymi słabościami i wykorzystywać swoje zalety.

  “Worek cukru można zjeść nawet małą łyżeczką” i tak też trzeba się uczyć. Małymi etapami, systematycznie można poznać wielki zasób wiedzy, którą oferuje Mentor. Zadawanie pytań i popełnianie błędów, które są później analizowane jest niezbędne w procesie nauki.

  Pan Czesław gwarantuje najwyższy poziom nauczania i wiedzy. To było i jest dla mnie pozytywnym szokiem. Podsumowując, to tylko nasza osobowość może nas powstrzymać przed sukcesem!

  Krzysztof Trociński

 • Po dwóch latach kompletnie bezowocnych i bolesnych w skutkach działań, przypadkowych szkoleń, webinarów i szumu internetowej wiedzy, trafiłem na stronę MC MAZUR. Wnikliwie przeanalizowałem zawartość publikacji. To tylko wierzchołek góry informacji jakie posiada Pan Czesław Mazur.

  Wtedy bez wahania zgłosiłem się do programu kształcenia. I rzeczywiście okazało się tak jak myślałem, tak jak podpowiadała mi moja intuicja. Ogromna ilość fascynującej wiedzy. Każdych nowych zajęć słuchałem z otwartą buzią jak dziecko oglądające niesamowitą baśń. Po pewnym czasie jak zacząłem rozumieć to czego się uczę stwierdziłem, że jest to genialne, wiedziałem że moje cele będą zrealizowane.

  Ukończyłem naukę w PIK i chcę powiedzieć, że cały ten okres był fascynujący, wypełniony esencją wiedzy niesamowitą przygodą poznawania i odkrywania. Zdarzały się też trudne momenty, ale pomoc mentora pomagała je rozwiązać. Teraz czas zacząć realizować wyznaczone cele i urzeczywistniać wizje.

  Gerard Palczak

  Właściciel firmy: [email protected]
 • Materiał jaki otrzymałem w programie kształcenia śmiało można uznać za arcydzieło, wszystko dopracowane do perfekcji. Technika analizy rynku wprost genialna, przejrzysta i przede wszystkim skuteczna. Oprócz wiedzy technicznej, dostałem sporą dawkę wiedzy psychologicznej zarówno z dziedziny handlu jak i psychologii życia.

  Śmiało mogę powiedzieć, że było to najwartościowsze szkolenie jakie widziałem i nie tylko uważam, że każdy powinien je zaliczyć, ale uważam, że jest niezbędne dla każdego, kto poważnie myśli o sukcesie. A na koniec to czego nauczył mnie Pan Czesław, czyli zadawaj sobie pytania i szukaj na nie odpowiedzi, no i mam trzy pytania na które bardzo szybko sobie odpowiedziałem.

  • Czy warto było tyle miesięcy męczyć się z takim nauczycielem? TAK
  • Czy się czegoś nauczyłem? TAK
  • Czy warto było wydać kasę? TAK

  Artur

  Własna działalność
 • Udział w programie kształcenia dostarczył mi bardzo dużo praktycznej wiedzy, której właśnie potrzebowałem, żeby zacząć rozwijać się. Już po pierwszych zajęciach było widać, że Pan Czesław jest profesjonalistą, z którego warto brać przykład jeśli chce się odnieść sukces w biznesie inwestycyjnym.

  Program pomógł mi zrozumieć wiele ważnych kwestii odnośnie handlu. Chociażby to że nie jest najistotniejsze otwarcie pozycji, ale umiejętne zarządzanie nią. Konsekwentne stosowanie wiedzy udostępnionej w programie daje dużo lepsze zrozumienie i coraz większe uświadamianie sobie istotnych elementów ważnych w handlu. Życzę dalszych sukcesów i akceptacji irracjonalnego zachowania.

  Dariusz Skupiński

  Własna działalność: [email protected]
 • Prezentowana wiedza jest unikatowym i autorskim rozwiązaniem, tworzonym i udoskonalanym przez lata, zebranym w jedną całość stanowiącą kompendium wiedzy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem finansowym. Wszystkie działania prowadzą nas w kierunku wyznaczonego celu, jakim jest profesjonalny handel bez zbędnych emocji.

  Uważam, że program kształcenia w którym miałem przyjemność uczestniczyć jest niezbędnym dla każdego inwestora do prawidłowego działania na rynkach finansowych. Pozwala bowiem zrozumieć zasady zachowania się ceny oraz wykorzystać tę wiedzę w handlu, znacząco zwiększając prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu.

  Przemysław Chochór

 • Po dość długim czasie postanowiłem odpowiedzieć na Pana pytanie odnośnie programu kształcenia w jakim uczestniczyłem. Był to najlepsze szkolenie w jakim uczestniczyłem. Powiem uczciwie, że na dom z basenem jeszcze brakuje, ale są wyniki bez większego wysiłku.

  Moje spostrzeżenia. Wszystko do odniesienia sukcesu w handlu jest w Pana programie indywidualnego kształcenia. Może są to suche słowa, ale ja tak to widzę. Mojej starej firmy nie zbudowałem w miesiąc ani rok. Tak samo jest z handlem. Zanim trafiłem do Pana programu to paliłem jedno konto po drugim, a było tego sporo. Teraz jestem na etapie odbierania pożyczki jakiej udzieliłem brokerom. Tak to nazwałem ponieważ każdy biznes potrzebuje finansowania.

  Program, w którym Państwo jesteście nie ma sobie równego. Nie maśle Panu Mazurowi, piszę to dlatego, że ta szkoła otworzyła mi oczy i postawiła na nogi. Życzę wytrwałości i dużo sukcesów w Pańskiej pracy. Dzięki za poświęcony mi czas.

  Andrzej Grembowski

  Biznesmen
 • Warto? Jedna z najlepszych decyzji, którą podjąłem w swoim życiu! Po ukończeniu kształcenia z Panem Czesławem, mogę w pełni powiedzieć, że jest to w 100% PRAKTYCZNA wiedza, która została mi przekazana i z której wyciągnąłem więcej niż się spodziewałem. Krok po kroku, etap po etapie dowiedziałem się czegoś nowego i za każdym razem wchodziły w grę nowe elementy, które w końcowej fazie musiały wszystkie współgrać.

  Program PIK był niesamowitą przygodą oraz przełomowy moment w moim życiu, i jestem bardzo zadowolony, że się tego podjąłem, lecz nauka nie kończy się na tym etapie, a wręcz dopiero się rozpoczyna. Pan Czesław swoim profesjonalnym podejściem do tego co robi, prócz ogromu wartościowej wiedzy którą mi przekazał nauczył mnie dyscypliny, organizacji sobie własnego czasu i warunków do pracy, co bardzo sobie cenie. Jeszcze raz chciałbym Panu podziękować za tą podróż w świecie handlu i życzę dalszych sukcesów.

  Francesco Ragazzo

Mentor inwestorów i właściciel firmy MC MAZUR

Twórca szkoły inwestorów oraz programu indywidualnego kształcenia PIK 2.1. Autor wyjątkowej techniki identyfikacji ceny Tx4. Jego uczniowie mówią, że uczy najlepszej strategii handlu w bezkompromisowy sposób. Po prostu zmienia ludzi.

Połączył prawie 30-letnie doświadczenie w inwestowaniu i wsparciu inwestycji w zakresie zabezpieczeń finansowych, stworzył najlepsze strategie biznesowe w handlu na rynku forex. Ten program kształcenia inwestorów to wynik analizy i poszukiwania najlepszej ścieżki przygotowania profesjonalnych inwestorów i budowy ich najlepszej strategii handlu. Ty też możesz nim zostać.

Czesław Mazur - mentor programu indywidualnego kształcenia

Gwarancja satysfakcji

Chcesz wreszcie stać się profesjonalnym inwestorem?

Jeżeli tak, to ten program indywidualnego kształcenia jest dla Ciebie. To kompletny proces zmiany Ciebie poprzez kształcenie w profesjonalnego, skutecznego i efektywnego inwestora rynków finansowych.

Jestem tak pewny tego programu indywidualnego kształcenia, że mógłbym dać Ci gwarancję na Twoje wyniki po tym programie, ale zrobiłbym Ci krzywdę. W zamian dostajesz 30 dni gwarancji satysfakcji. Albo uznasz, że wszedłeś na właściwą drogę własnego rozwoju, albo otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

Gwarancja satysfakcji Programu indywidualnego kształcenia inwestorów
Program indywidualnego kształcenia PIK 2.1

NAJLEPSZĄ I NAJSZYBSZĄ ŚCIEŻKĄ OSIAGNIĘCIA TWOICH CELÓW JEST PEŁNA WSPÓŁPRACA Z MENTOREM. JEST TO OCZYWIŚCIE MOŻLIWE PO OBOPÓLNEJ AKCEPTACJI OSOBY UCZNIA I MENTORA.

ZAPRASZAM CIĘ NA KONSULTACJE PO, KTÓRYCH BĘDZIESZ MIŁO ZASKOCZONY, NAWET BEZ DECYZJI O KSZTAŁCENIU.

Zacznij realizować swoje cele!

Otrzymasz:

Pełne moje wsparcie w dążeniu do zmiany

Funkcjonalny projekt kształcenia

Najwyższej jakości szkolenie

Program budowy Twojej strategii handlu

Wiedzę z techniki identyfikacji ceny Tx4

Systemy analizy ceny SATx4

Systemy zarządzania ZPTx4

Udział w warsztatach strategicznych

Dostęp do biblioteki wideo

Certyfikat profesjonalnego inwestora

Potrzebujesz wskazówek?

Skontaktuj się ze mną, żeby otrzymać niezobowiązujące wsparcie, które pozytywnie Cię zaskoczy.

Czesław Mazur

+48 788 426 118

Umów się na konsultacje PIK 2.1

Kontakt

Przewiń do góry