Zapraszam Cię do grona ludzi biznesu inwestycyjnego bez ograniczeń. Uwielbiam wspierać i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z odpowiedzialnymi i pracowitymi ludźmi.

Czesław Mazur

Czesław Mazur mentor

Znajdziesz tu porady, jak zacząć handel, jak się rozwijać i co robić, żeby odnieść sukces. Jest tu wiele miejsc, które pokażą Ci drogę do profesjonalnego handlu. Przekazuję Ci wiedzę i doświadczenie w formie programów kształcenia, szkoleń, warsztatów, artykułów i wideo. Wiesz co i jak robić, masz dobre zasady, które są odpowiednie dla Ciebie. Masz wewnętrzny spokój o przyszłość, bo każdego dnia stawiasz właściwe kroki w rozwoju inwestora.

Doświadczam od prawie 30 lat prawie wszystkiego, co wiąże się z handlem i inwestowaniem na rynkach finansowych. Na samym początku zakładałem, że chcę poznać dogłębnie największe problemy i zrozumieć je. Wolę samodzielnie odkrywać niż korzystać z gotowych rozwiązań. Taka droga jest bardzo trudna i obarczona wielkim ryzykiem, na które jednak się zgodziłem. Wiedziałem, że nagroda będzie wyśmienicie smakować.

Dzisiaj trafiają do mnie osoby, które w latach dziewięćdziesiątych chciały inwestować, ale wybrały bezpieczną drogę etatu. Ja zaryzykowałem karierę menedżera na rzecz bycia panem swojego losu. Przez te lata rozwijam się, tworząc fascynujące rzeczy z zakresu biznesu inwestycyjnego. Jednym z największych moich osiągnięć jest stworzenie zasad nowej techniki analizy ceny Tx4. Tx4 zmienia perspektywę patrzenia na cenę, handel, inwestowanie i cały biznes.

Naturalną ścieżką mojego rozwoju jest kształcenie, uczenie nowego zawodu inwestora i tradera. Będąc mentorem, uczestniczę w zmianach, jakie przechodzą uczestnicy programów kształcenia. Jest to inspirujące doświadczenie, dzięki któremu Ty korzystasz, otrzymując lepsze rozwiązania w nauczaniu i tworzeniu biznesu inwestycyjnego.

Dzisiaj mając 57 lat, 30 lat w inwestowaniu, 14 lat handlu na forex, 10 lat w mentoringu odkrywam, że moim wyzwaniem jest ciągłe doskonalenie się. Moją misją jest tworzenie środowiska zawodowych traderów i inwestorów. Dlaczego taki biznes? Widzę w nim ogromne możliwości rozwoju, kształcenia swoich umiejętności w szerokim zakresie.

Moje doświadczenie jest poparte wiedzą, którą zdobyłem podczas studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na wydziale bankowości z zakresu zarządzania finansami. Całą wiedzę i doświadczenie przekazuję Tobie. Korzystaj i osiągaj to, o czym marzysz.

Jestem zdecydowanym praktykiem, dlatego wolę działać niż myśleć o działaniu. Oto największa tajemnica sukcesu w biznesie. Działaj odważnie i konsekwentnie realizując swoje plany. Nie jesteś sam, Twój mentor Czesław Mazur czuwa, żebyś dotarł tam, gdzie zapragniesz.

Opinie i rekomendacje uczniów

„Minęło 6 miesięcy mojej nauki. Włożyłem w to masę pracy. Jednak to przynosi teraz efekty. Przechodziłem wiele szkoleń, programów, czytałem masę książek. W końcu trafiłem na Pana Mazura. To jak z dobrym małżeństwem – trzeba się zgrać. Dzięki za wszystko.”

Tomasz Karasiński

„Właśnie ukończyłem naukę w programie kształcenia i chcę powiedzieć, że cały ten okres był fascynujący, wypełniony esencją wiedzy niesamowitą przygodą poznawania i odkrywania. Zdarzały się też trudne momenty, ale pomoc mentora pomagała je rozwiązać.”

Gerard Palczak

„Śmiało mogę powiedzieć, że było to najwartościowsze szkolenie dla inwestorów, jakie widziałem i nie tylko uważam, że każdy powinien je zaliczyć, ale uważam, że jest niezbędne dla każdego, kto poważnie myśli o sukcesie w handlu i inwestowaniu.”

Andrzej Grembowski

Potrzebujesz wskazówek?

Skontaktuj się ze mną, żeby otrzymać niezobowiązujące wsparcie, które pozytywnie Cię zaskoczy.

Czesław Mazur

+48 788 426 118

Skontaktuj się ze mną

Kontakt

Przewiń do góry